caraWAY SEEds

Vispārīgas ziņas

Radoši muzikālās apvienības, caraWAY SEEds pamatu pamatlicējis ir Jānis, viņš arī ir vienīgais kurš ir palicis no vecā sastāva, kā sacīt jāsaka Viņš ir Oriģināls. Tad kādu nakti viņu sapnī uzrunāja kāds augstāk stāvošs spēks:"Tev būs sievietei ļaut dziedāt".

Kapēc ne, Viņš padomāja un pēc ilgiem meklējumiem atrada Cherry. Arī, ar bundziniekiem diezko viegli neklājās, jo mistiskos apstākļos pazuda pāris bungu dauzītāji vienīgais kas spēja pretoties mistiskajiem spēkiem bija Atis. Tas tika arī paturēts, tapēc, ka zināja kas ar bungām jādara. Potams ar basistiem negāja labāk un pēc vairākiem pagaidu basistiem pavisam negaidīti uzradās Mārtiņš. Šis sastāvs, tagad ir uz ilgiem laikiem, jo visi ir devuši slepenu zvērestu, kura laušana tiks bargi sodīta ar miesiskām un garīgām mocībām!

Sastāvs un subjektu raksturojums:

Atis – bungas
Neticami žigls bundzinieks, kas reti redzams bez kārtīga Latviešu alus rokā un savu mīļo sieviņu pie rokas. Ļoti labi orjentējas būvmateriālu veikalos. Savā iepriekšējā dzīvē laikam bijis bebrs, jo pēc mēģinājuma pie bungām ir skaidu kaudze un vālītes daudz tievākas.
Cherry – balss
Viņai ir balss, (oo...jā un kāda vēl!), kuru izmanto dziedāšanai. Ir impulsīva, patīk uztaisiit lielus zilumus uz miesas un tad ar tiem lielīties. Kad Cherry naktī neguļ, tad noteikti kavē mēģinājumu. Ļoti mīl kaķus.
Martiņš – bass
Viņam ir bass, un arī pedāļi gan bassam, gan ritenim. Neprātīgi fano par rozā krasu un lielām melnām saulesbrillēm. Praktiski nekad nešķiras no savas mašīnas, sapņo viņu nokrāsot Baby Pink krāsā.
Ir slepeni iemīlējies… tikai nespēj to noslēpt…
Jānis - ģitāra
Ir pirksti, kas klejo pa ģitāras ladām. Sirdī nemirstīgs metālists, bet to neizrāda. Koncertos vienmēr galvā ir mistiskas izcelsmes zila cepurīte, kas pazūd tiklīdz viņš nokāpj no skatuves. Mēdz aizmirst paņemt uz mēģinājumu dažas lietas, kā siksnu un mediātoru. Arī laikam ir neprātīgi iemīlējies.

Stils: ģitārroks
Dislokācijas vieta : Rīga
Dzimumdiena: 2003.gada maijā

Kontakti:
Mārtiņš Augstkalns
Tel. +371 8351876

Jānis Hohbergs
Tel. +371 9101637

caraway@inbox.lv